Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Reference

Zbyněk Gajda

Chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za skvělou spolupráci s Vámi a všem pracovníkům, kteří dali velké úsilí a rychlost při montáži a demontáži. S manželkou jsme byli velice překvapeni a dostávali jsme spoustu pozitivních ohlasů i od našich svatebčanů. Ještě jednou moc děkujeme, že díky Vaším službám jsme mohli mít náš svatební den podle našich představ.

S přáním hezkého dne
manželé Gajdovi

David Tichý:

Rádi bychom Vám poděkovali za skvělé služby. Stan byl perfektní, a i když jsme z počátku mysleli, že nebude potřeba, tak jsme nakonec byli velmi rádi, že jsme jej měli, neboť dodával celému prostoru nutnou dávku elegance a všichni jsme se tam cítili velice příjemně. :)

Služby pana Horáka můžeme jen a jen doporučit! Skvělá komunikace, vstřícnost i ochota změny, když se nám týden před svatbou změnil naprosto celý plán oslavy. Kvalita a profesionálnost jeho kolegů při montáži byla perfektní, i když stan museli stavět do nočních hodin, den před svatbou. Stan krásně připravili a s baldachýny to vypadalo naprosto kouzelně. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. :)

Martina Bartošová/Nosková:

Skvělá a rychlá komunikace s panem Horákem i s těmi, kteří stan stavěli na místě. Vstřícnost při řešení umístění stanu ve složitějším terénu. Byli jsme velmi spokojeni a velmi rádi doporučujeme. Noskovi

Martina Bartošová/Nosková

Veronika Fialová:

Půjčovali jsme stan na firemní akci a komunikace od začátku do konce probíhala na výbornou. Stan byl kvalitní, stavba stanu rychlá a profesionální a to nemluvím o ceně. Mohu jen doporučit!

Veronika Fialová - akce pro PFM - Group

Ing. Simona Havelková:

Společnost Party-S-Production s.r.o. nám zajišťovala montáž a pronájem party stanů a polních setů na předváděcí akci pro naše zákazníky na konci září 2020. S firmou spolupracujeme už několik let, snaží se nám vždy vyjít maximálně vstříc. Vše probíhá dle domluvy. Děkuji.

Ing. Simona Havelková AGRI CS a.s.

Miloš Doležal:

Stan je perfektní. Zakoupení stanu od pana Horáka byla dobrá investice. Až mě překvapilo, jak stan slušně izoluje, kdy se v letních nepřehřívá a v zimě utěsňuje. Kdokoliv přijde do našeho svatebního stanu dozdobeného baldachýny, je doslova v šoku z té parády.

Miloš Doležal HOTEL RACEK

Ivo Zapletal:

Nůžkový stan 8 x 4 m (celohliníkový) jsem pořídil pro malé sportovní akce a také rodinné záležitosti. 20 míst k sezení zastřeší hravě a při dobré organizaci dá i 30 míst. Je těžký, ale ještě ho zvládne stěhovat jeden člověk. Postaví ho ideálně 4 lidi za 10 minut. A výsledkem je nekompromisní pevný a dostatečně vysoký párty stan. Už nikdy žádné hobby tyčky a hadry! V prvé řadě hodnotím kvalitu.

Ivo Zapletal

Petra Svobodová/Bystřická:

Chtěli bychom moc poděkovat firmě party-s-production.cz za skvělou komunikaci při výběru VIP stanu na náš velký den. Absolutní spokojenost s přesností dodání i demontovaním. Nemáme žádnou výtku. Jsou to profesionálové na svém místě. Vše bylo s jejich pomocí mnohem snazší, a pokud bude zase někdy nějaká příležitost, určitě nebudeme váhat a znovu využijeme jejich mnohostranných služeb. Moc děkujeme, Bystřičtí

Vladimír Vařeka:

Zatím má první zkušenost s firmou Party-S-Production s.r.o.. Cenově výhodné, zkušenost hodnotím velmi kladně.

S pozdravem Vladimír Vařeka pořadatel akce

David Dostál:

Jak se říká "Za málo peněz, hodně muziky". Jednoznačně nejlepší nájem stanu v okolí Brna, domluva, organizace a preciznost vše 100%. Za nás určitě palec nahoru! Ještě jednou díky za spolupráci, vyšlo to všechno parádně :)

S pozdravem, David Dostál


0 roky

záruka na vybrané konstrukce stanů

0 let

zkušeností v oboru párty stanů

Více než0

realizovaných akcí

Přes0m2

vlastního stanového sortimentu

Ceny od0kč/m2

za pronájem stanů

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

picture