Zahradní párty stany

Zahradní stany vám pomohou naplno využívat potenciálu vaší zahrady. Využijete zahradní stan od jara do podzimu - vždy poskytne bezpečné útočiště před sluncem, deštěm, nebo při použití stanů šířky 10 m, i větrem. I během ne zcela příznivého počasí tak můžete pořádat zahradní akce či grilování nebo jen tak relaxovat na čerstvém vzduchu.

Konstrukce zahradních stanů šířky 10 m je dostatečně pevná a robustní, ale díky použité duralové slitině zároveň lehká, což usnadňuje montáž. Jako zahradní stany se používají i stany z ocelové konstrukce v rozměru 3 x 3 nebo 6 x 3 m. Jedná se o levnější variantu zahradního stanů, kde si zákazník může zajistit montáž i demontáž stanu svépomocí. Zahradní stan může míst stěny plné nebo mohou být opatřeny okny z průhledné mrazuvzdorné fólie. Zahradní stany mají opláštění šířky 10 m a se vyznačuje vysokou pevností, je vyrobeno z kvalitních materiálů materiálu se sníženou hořlavostí. U stanů s ocelovou konstrukcí je opláštění nepromokavé. Máte o zahradní stany zájem? Kontaktujte nás.

Ale řekněme si trochu více o využití zahradního stanu. K jakým účelům se bude nejlépe hodit? Tak především k pořádání zahradní párty, ať už se jedná o pár hostů nebo o celé davy, stejně tak dobře se bude vyjímat při oslavách narozenin, svatbách, párty s kamarády, nebo při pořádání firemní akce pod otevřeným nebem.

Zahradní párty stan zajistí dostatek pohodlí a v podstatě se může během chviličky proměnit v altán. Ten pak může sloužit celé rodině k relaxu, společnému posezení nebo dokonce ke studiu v přírodě. Zahradní stan si u nás můžete zakoupit nebo pouze pronajmout.

Zahradní stany vám budou výbornými pomocníky nejen při pořádání párty na zahradě, ale také například při oslavách narozenin v rodině, nebo při firemních akcích. Podobně se budou hodit také pro ochranu dětí, při různých dětských zábavných podnicích.

Nevíte si rady se zajištěním dokonalého přístřešku pro uspořádání tematické párty na zahradě? Naše zahradní stany si můžete půjčit, ale také zakoupit natrvalo a proměnit zahradu také v obytný prostor (samozřejmě bez nutnosti stavebního povolení). Zahradní stan může být poměrně snadno vylepšený o taková příslušenství, jako je topení, osvětlení, podlaha nebo o stylové dekorace.

Uspořádejte na své zahradě takovou párty, na kterou se jen tak nezapomene a využijte k tomu našich zahradní párty stanů v různých velikostech.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121