Zahradní altány

Dodáme vám zahradní altány přímo na místo určení a za velice výhodných podmínek. Přemýšlíte o tom, že svou zahradu zpestříte, učiníte ji poněkud útulnější a zároveň zakomponujete architektonický prvek korespondující s okolím? Není nic snazšího, než využít k těmto účelům zahradní altán, nebo menší zahradní altánek.

Zahradní stanový altán se pro vás stane skvělým útočištěm a můžete ho využívat po celý rok. Stejně tak si ho ale u nás můžete pronajmout pouze na určitou dobu, například na pořádání zahradní párty. Těšíte se na akci plnou zábavy nebo na navazování nových obchodních kontaktů? Zvolte si jako součást takové události správně velký zahradní stanový altánek.

Možná vás bude zajímat, jak je to s montáží. Ta je skutečně snadná, zvláště pokud si zvolíte nůžkovou konstrukci. Může se klidně jednat o větší zahradní stanové altány, pod které se již vejde více lidí a hostů. Konstrukce našich zahradních altánů je jednoduchá na montáž, využíváme hliníkové nebo moderní duralové konstrukční prvky v kombinaci s vysoce kvalitním opláštěním.

Máte o zahradní altán zájem? Kontaktujte nás.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121