Velkokapacitní a velkoprostorové a velké party stany

Naše společnost nabízí pouze profesionální velkoprostorové či jinak také velkokapacitní nebo velké stany.

Doporučujeme stany šířky 10 m, které jsou cenově nejvýhodnější a vhodnou kombinací se jimi dá zaplnit téměř každý prostor.

Mezi velkokapacitní stany patří stany zabírající plochu alespoň 30 m2, a které jsou zkonstruovány z profesionální vysoce odolné duralové či ocelové konstrukce.

V naší nabídce najdete velko-stany různých šířek a můžete si tak zvolit stan vhodný právě do Vámi zamýšleného prostoru.

Můžeme nabídnout velké stany šířky 8, 10, 12 a 15 m a také pagodami v rozměru 5 x 5 m.

Zde naleznete podrobnější informace o jednotlivých variantách velkoprostorových stanů spolu s přibližným propočtem kapacit dle rozměru stanu:

Nejpoužívanější variantou velkých stanů jsou stany šířky 10 m. Tyto velkokapacitní stany tvoří také většinu našeho portfolia a můžeme Vám je nabídnout za nejzajímavější ceny.

Všechny velkoprostorové stany jsou opláštěny vysoce odolnou PVC fólií a existuje také několik variant možného opláštění. Mezi jednotlivé typy používaného opláštění pak patří celé plachty, půlené plachty (pro vchod do stanu), plachty s okny a také celo-průhledné varianty opláštění.

Kam se takové velké stany nejlépe hodí? Ideálně je to na soukromé události s větším počtem osob, na firemní akce, kde se počítá s více hosty, nebo pro účely výstav a konferencí. Velký stan si ale najde své místo také například na letištích, nebo při různých dětských akcích. Může být klidně vyplněný atrakcemi pro děti, ale také užitečným příslušenstvím, které zvyšuje komfort.

Jako příslušenství pro velkokapacitní stany nabízíme například interní vytápění, podlahu, osvětlení, dekorace, a v neposlední řadě také nábytek- stoly, židle, nebo třeba celé podium pro kapelu. Velké stany se výborně hodí také pro svatební obřady i pro svatební hostiny.

Máte zájem o velký stan a jeho pronájem či koupi? Kontaktuje nás.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121