Mobilní stanové a plachtové haly

Postavíme vám je za pár hodin…
…a ony pak vydrží celou věčnost.


Řeč je o stanových halách krytých kvalitní PVC plachtovinou.

O mobilních přístřešcích, které využijete při potřebě nového prostoru pro své podnikání. Nejspíš se vám to už někdy stalo. Rozšiřovali jste sortiment. Nebo jste měli velmi dobrou sezónu a nestíhali vyrábět. A co třeba když jste někde potřebovali vystavit akční zboží? Právě pro tyto účely jsou textilní haly jako stvořené.


Postavíme vám je prakticky na jakékoliv rovnější ploše. Nepotřebujete k tomu žádné stavební povolení. Halu smontujeme již za jeden den, což je výrazný rozdíl oproti zděným stavbám, a hned potom ji můžete začít využívat. A na cokoliv chcete. Její rozměry si určíte sami, limitovaní jste jen maximální šířkou 30 m.


Pokud se zrovna děsíte představy, jak si nějaká plachtová hala poradí třeba s větrem nebo deštěm, tak vás hned uklidníme. Haly montujeme z pevných hliníkových konstrukcí a následně osazujeme trvanlivým pláštěm z pevné polyesterové textilie s nánosem PVC nebo oplechováním. Pro vás to znamená jen to, že stanová hala skvěle drží i v nepříznivém počasí a je tak vhodná i pro dlouhodobé použití.

Stanové haly jsou často využívány ke skladování materiálu a zboží, zastřešení zemních prací, rozšíření výroby, jako garáže, letecké hangáry či také ke krátkodobému využití na festivalech atd.

Plachtové haly jsou oproti klasickým párty stanům větších rozměrů a uzpůsobeny hlavně k dlouhodobému používání během celého roku.

Stanové haly je možné realizovat také na pronájem. Minimální doba pronájmu se obvykle pohybuje od 3. měsíců. Maximální doba není nijak omezena a běžně se pohybuje i v řádu let.

Plachtové haly jsou tvořeny opět modulovým systémem a lze je tedy libovolně zkrátit nebo prodloužit.

Základní nabízené šíře stanových hal jsou: 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m a 40 m.

Plachtové haly lze také realizovat s příslušenstvím jako - vrata, dveře, okna, dělené plachty (vchody), podlahy, větrací průduchy, otvory na topení, transparentní plachty, potisk (šablona, digitální tisk), vytápění, osvětlení atd.


Máte zájem o pronájem či zakoupení stanové haly s PVC opláštěním? Tak nám zavolejte na 608 255 552 nebo vyplňte formulář níže.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121