Mobilní plechové haly

Plechové haly jsou tvořeny kvalitní ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí a boční nebo i střešní krytí je tvořeno pomocí trapézových plechů.


Často se využívá kombinovaná varianta kdy je střešní krytí řešeno pomocí PVC plachty, která je 100% nepromokavé, gramáž 680-800 g/m2 s možností odolnosti pro ohni. A boční krytí pak pomocí oplechování.


Plechová hala se často využívá ke skladování materiál či zboží, zastřešení zemních prací, rozšíření výroby, jako garáže, letecké hangáry či také ke krátkodobému využití na festivalech atd.

Plechové haly jsou stejně jako textilní či plachtové větších rozměrů a uzpůsobeny hlavně k dlouhodobému používání během celého roku.

Součástí těchto hal jsou tedy výztuže pro zvýšení odolnosti proti větru a zvýšení sněhové nosnosti v zimním období. Sněhové zatížení je vždy řešeno dle příslušné oblasti a sněhové mapy.

Velkou výhodou plechových hal je čas výstavby, který se pohybuje v rádu jednotek dnů dle rozměru. Tyto haly také pořídíte za nepoměrně nižší ceny oproti zděným stavbám.

Tyto haly je možné realizovat jak na dlouhodobý pronájem, tak na prodej.

Plechové haly jsou tvořeny modulovým systémem a jejich délku lze libovolně zkrátit nebo prodloužit.

Základní nabízené šíře plechových hal jsou: 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m a 40 m.


V případě realizace výroby nové plechové haly lze rozměr přizpůsobit zcela dle představ klienta.

Plechové haly lze pak realizovat s příslušenstvím jako - vrata, dveře, okna, dělené plachty (vchody), podlahy, větrací průduchy, otvory na topení, transparentní plachty, potisk (šablona, digitální tisk), vytápění, osvětlení atd.

Velikou výhodou při pořízení nebo pronájmu plachtové haly je to, že nemusíte ve většině případů řešit stavební povolení. Jednoduše budete moci na jakémkoliv pozemku budovat, ať už budete chtít skladovat materiály a zboží nebo provozovat burzu.

Naše menší i větší plachtové haly oceníte pro jejich variabilitu, snadné opravy a dlouhodobou trvanlivost, ochrání nejen tovar, ale také osoby.


Máte zájem o pronájem či zakoupení plechové haly? Kontaktuje nás.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121