Pagody - pagodové stany

Pagody v rozměru 5 x 5 m nabízíme jak k pronájmu, tak k prodeji.

Pagoda je velmi žádanou variantu stanu díky jejich luxusnímu vzhledu.

Hodně klientů zaměňuje pagody za nůžkové stany díky podobnému vzhledu. Konstrukčně a kvalitou provedení jsou však pagody na mnohem vyšší úrovni a jedná se již opět o profesionální řešení.

Pagody jsou většinou dodávány s opláštěním ve variantě s okny.

Pagoda je využívána jako doplněk k velkoprostorovým párty stanům a často slouží jako místo pro catering či umístění pódia.

K opláštění je u pagody stejně jako u velkoprostorových párty stanů použita vysoce odolná PVC tkanina a konstrukce je z hliníkových profilů.

I díky těmto lehkým a odolným materiálům je montáž stanů na místě určení jednoduchou záležitostí. Pokud to budete požadovat, tak vám pagodu složíme a připravíme k soukromé či firemní párty, k účelům vystavování zboží, nebo k propagaci. Po skončení akce bude vše velmi rychle složeno, naše stany pagody jsou dokonale skladné.

Pagodu lze použít také při takové slavné příležitosti, jako je svatba. Stylový, a tak trochu orientální vzhled pagody bude znamenat celkově lepší dojem z celé události. Ale také při dalších zahradních soukromých i firemních párty se bude stanová pagoda hodit.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121