Opláštění párty stanů

Pro opláštění našich stanů je použita profesionální lakovaná polyesterová textilie s nánosem PVC.

Tento typ opláštění se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručuje dobrou propustnost světla nebo naopak naprostou neprůsvitnost a stálobarevnost.

Používáme fólii s gramáží 650 g/m2, která je opatřena protipožární ochranou a je tak zajištěna velmi vysoká míra nehořlavosti stanu a tím i bezpečnost.

Naše stany jsou dodávány vždy výhradně s čistým opláštěním!!

Opláštění je po stranách opatřeno zpevněnou kedrovou částí, která se upevňuje do hliníkových profilů.

Boční a čelní opláštění může být realizováno ve variantě celé či půlené plachty. Půlené plachty se dají stáhnout k nohám párty stanu a slouží tak jako vchody.

V letních měsících se dá stan při použití půlených plachet dostatečně otevřít a zajistit tak proudění vzduchu (přírodní klimatizace).

Nabízíme také plachty s okny, které zajistí pronikání přírodního světla a prosvětlení stanu. Za pěkného počasí, či na některých místech, kde je to žádoucí, tak umožní výhled bez nutnosti stan otvírat.

Ve speciálních případech je možné realizovat také celoslídovou průhlednou střechu stanu. Ta se používá při opravdu VIP akcích.

Při pronájmu stanu je standardně dodáváno opláštění čistě bílé barvy. Při zájmu o zakoupení stanu je možné zvolit i z jiných barev opláštění.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121