Opláštění hal

Opláštění hal využívají velmi často podnikatelé, kteří disponují větším množstvím zboží, které nemají kde uskladnit. Pokud chcete vytvořit jen dočasnou a lehkou konstrukci, která nebude ani zdaleka tak nákladná, jako zděná stavba, využijte skvělou možnost, kterou je halové opláštění.

Naše firma realizuje opláštění haly přímo na místě, na kvalitní montované konstrukce. Stabilita takových příbytků, přístřešků či dočasných skladů pak dosahuje překvapivých čísel. Zajistíme opláštění stanů a různě tvarovaných konstrukcí na přesně vymezeném prostoru a ušetříme vám tak spoustu místa. Neváhejte využít stanové opláštění také pro své účely.

Naše nabízené opláštění hal disponuje vysokou kvalitou a odolností vůči klimatickým nástrahám. A čím je to dáno? Především pevnou, přitom ale lehkou konzistencí. Jedná se o materiál PVC, který pak může mít povrchovou úpravu pro ještě vyšší odolnost.

Opláštění haly pro vás může znamenat nejen značnou úsporu času a místa, v mnoha případech ale také financí. Kromě skladování se dají naše pláště využít také při pořádání párty, nebo na výstavách a veletrzích.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121