Montované ocelové haly

Ocelové haly jsou tvořeny velmi stabilní konstrukcí, která odolává nepřízni počasí.


Výhodou oproti tradičním zděným halám je zejména rychlost stavby – zabere pouze několik dnů. Dále jejich flexibilita a propustnost denního světla, s čímž souvisí také úspora elektřiny. V neposlední řadě je významná také nižší pořizovací cena.


Modulový systém ocelové skladové haly umožňuje halu zkrátit nebo prodloužit.

Základní nabízené šíře ocelových hal jsou: 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m a 40 m.


Délka je standardně určována segmentem po 5 m, výška boční stěny 2,5 až 10 m.

Rozměr ocelové haly lze prakticky upravit na jakýkoliv požadovaný rozměr a vytvořit k němu potřebnou dokumentaci před zadáním do výroby dle požadavku zákazníka.

Konstrukce haly je z kvalitní oceli. Příhradový rám s povrchovou úpravou žárový zinek.

Opláštění může být 2 typů. PVC plachta, 100% nepromokavé, gramáž 680-800 g/m2, odolnost proti ohni M2. Nebo pozinkovaný trapézový plech s lakoplastovou úpravou, případně sendvičová zateplená varianta.

Ocelové haly jsou vyráběny dle Evropských norem EN 13782, EN 1991-1-4 a EN 1991-1-3. Haly jsou vždy také konstruovány s ohledem na sněhovou oblast umístění.

Ocelové haly lze realizovat také s příslušenstvím jako - vrata, dveře, okna, dělené plachty (vchody), podlahy, větrací průduchy, otvory na topení, transparentní plachty, neprůsvitné plachty, potisk (šablona, digitální tisk), topení, osvětlení atd.

Ocelovou halu lze využít ke skladování materiálu a zboží, rozšíření výrobní linky, pro sportoviště, garáže, letecké hangáry, festivaly atp.


Ocelovou halu lze využít ke skladování materiálu a zboží, rozšíření výrobní linky, pro sportoviště, garáže, letecké hangáry, festivaly atp.


Máte zájem o ocelovou halu? Kontaktuje nás.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121