Nůžkové stany

Nůžkové stany jsou prakticky využitelné stany s velmi jednoduchou konstrukcí. Tzv. nůžková konstrukce sestává z jediného kloubového dílu, který dokáže i jeden člověk sestavit během několika desítek sekund.

Konstrukce ve složeném stavu je navíc velmi lehká a zabírá málo místa, což pro nůžkový stan zajišťuje vysokou mobilitu – lze ho velmi snadno převážet třeba i větším osobním autem.

Nůžkové stany můžete využít při různých příležitostech, nejčastěji jako jednoduchý přístřešek na zahradách, během výstav apod. K nůžkovým konstrukcím dodáváme kvalitní opláštění s vysokou pevností a nepromokavou úpravou.

Nůžkový stan si můžete zakoupit nebo pouze pronajmout. Na rozdíl od profesionálních velkokapacitních stanů si nůžkový stan můžete vyzvednout a sami nainstalovat. Ušetříte tak částku za dopravu a montáž/demontáž. Samozřejmě v případě požadavku zajistíme jejich dopravu a instalaci našimi montážníky.

Nůžkové stany dodáváme včetně bočního opláštění, kde je možno instalovat pouze některé boční plachty, nebo můžete sloužit pouze jako přístřešek se střechou.

Ke každému nůžkovému stanu přísluší také kotvící materiál v podobě kolíků, nebo zátěží tam, kde se nedá kotvit přímo do podkladu.

K pronájmu nabízíme převážně nůžkové stany v rozměru 3 x 3 a 6 x 3 m. Stany se také dají vzájemně propojit okapem a zastřešit tak prostor např. 3 x 9 m, 6 x 6 m atd.

K prodeji nabízíme převážně následující rozměry nůžkových stanů:

2 x 2 m 2 x 3 m 3 x 3 m 3 x 4 m 3 x 6 m 4 x 6 m 4 x 8 m

Další rozměry individuálně.

Máte o nůžkový stan zájem? Kontaktuje nás.Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 773 650 606