Montované skladové haly

Nové prostory k podnikání vás nemusí zruinovat.
My vám je postavíme za rozumnou cenu.


A navíc za velmi krátkou dobu. Nepotřebujeme totiž často žádné stavební povolení, nemusíme rovnat terén ani kopat základy. Na jakékoliv rovnější ploše vám vztyčíme montovanou halu libovolných rozměrů (omezeni jste jen maximální šířkou 30 m), která skvěle poslouží jako výrobní nebo skladovací prostor. A to dočasného i trvalého charakteru.


Základ montované haly tvoří pevná duralová nebo ocelová konstrukce (dural je tvrdší a až pětkrát pevnější než hliník) se speciální povrchovou úpravou, která zabraňuje opotřebení. Jednotlivé moduly pak skládáme za sebe, což nám umožňuje stavět haly libovolných velikostí. Pro větší stabilitu používáme také zavětrovací tyče, lana a další výztuhy – montovaná hala díky tomu skvěle drží i za silného větru nebo vydatného deště. Odolá také sněhové zátěži dle dané oblasti.


Pro opláštění konstrukce používáme polyesterovou textilii s nánosem PVC nebo oplechování. Použitá PVC je vysoce odolná, dlouho vydrží a skvěle propouští světlo. Kdyby vám to přesto nestačilo, můžeme použít i plachtu s okny nebo přídavné osvětlení. Je to jenom na vás.


Napadlo vás ještě něco? Nebo si chcete skladovou halu rovnou objednat? Zavolejte nám na 608 255 552 nebo vyplňte formulář níže. Budeme se těšit.

Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121