Hliníková konstrukce párty stanů

Naše společnost používá pouze profesionální duralovou konstrukci stanů. Profil námi používané konstrukce je minimálně 130/70 mm a zvyšuje se dle šířky stanu. Tyto parametry zajistí dostatečnou stabilitu a odolnost stanu. Konstrukce je opatřena povrchovou úpravou, která brání jejímu nadměrnému opotřebení.

Pomocí této konstrukce jsou sestavovány jednotlivé moduly, díky nimž lze zkompletovat párty stan libovolné délky. Jednotlivá pole, po kterých je stan napojován, mají délku 4 nebo 5 m. Šířka stanu je pevně dána a nabízíme stany šířek 5, 8, 10, 12 a 15 m.

Každý stan má v prvním a dle délky také v některých dalších polích zavětrovací tyče, které podporují stabilitu konstrukce stanu. Ve střechách stanu jsou umístěny zavětrovací lana, která také podporují stabilitu a odolnost stanu. Další doplňky konstrukce jsou volitelné dle typu a délky použití stanu.

Montáž stanů zajišťují naši profesionálně proškolení pracovníci a není možné, aby si stan sestavil sám člověk, který nemá dostatečné znalosti.
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121