Typy stanů a možnosti jejich využití

Naše stany jsou elegantním řešením pro pořádání venkovních akcí různorodého typu. Zajistí ochranu před sluncem, deštěm i větrem a s použitím mobilního vytápění Vás ochrání i v chladnějších dnech.

Rádi Vám zpracujeme rychlou cenovou nabídku, která je zcela nezávazná.
Využijte náš krátký poptávkový formulář a přesvědčte se o pravdivosti příznivých cen za profesionální párty stany.

Naše párty stany se vyznačují snadnou a rychlou montáží. To je umožněno především díky malé hmotnosti duralové konstrukce a použití stavebních modulů pro zajištění různé délky pro každý stan. Takový stan sestaví již 2 lidé s dostatečnou kvalifikací.

K pronájmu i prodeji nabízíme stany v šířce 8, 10, 12, 15 m.

Nejrozšířenější a nejpoužívanější variantou je stan o šířce 10 m. Délka začíná již na 5 m. Maximální délka stanu šířky 10 m není teoreticky nijak omezena a lze tak dosáhnout libovolného rozměru stanu. Vždy zajistíme párty stan v požadovaném rozměru a poskytneme přístřeší pro všechny hosty dle rozsahu Vaší akce.

Doplňkem ke klasickým stanům se sedlovou střechou, ale i samostatnou variantou pro některé akce může být pagoda v rozměru 5 x 5 m.

K pronájmu i prodeji nabízíme také nůžkové stany v různých rozměrech. Tyto stany si můžete jako jediné sami zapůjčit a nainstalovat. Jejich instalace je opravu jednoduchá a velmi rychlá v jednotkách minut. Pro pronájem jsou nejpoužívanější rozměry nůžkových stanů 3 x 3 a 6 x 3 m.

Nabízíme pouze profesionální stany s kvalitní hliníkovou konstrukcí. Mají robustní konstrukci a je tedy zajištěno dostatečné bezpečí všech hostů.

Použitá konstrukce našich stanů a tím zajištěná stabilita a odolnost je hlavní výhodou oproti trubkovým stanům, které jsou taktéž některými označovány jako párty stany, ale jedná se řešení s nízkou kvalitou a levnou alternativu zcela jiných parametrů.

Doporučujeme stany šířky 10 m vzhledem k jejich příznivé ceně díky snadné montáži. Těmito stany se dá vhodnou kombinací zaplnit téměř jakýkoliv prostor. Zde naleznete informace, které Vám usnadní volbu vhodného rozměru stanu šířky 10 m.

Naše stany mají konstrukci, která je opláštěná bílou lakovanou polyesterovou textilií s nánosem PVC, která se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručuje dobrou propustnost světla nebo naopak naprostou neprůsvitnost (vhodné pro prezentace) a stálobarevnost.

Všechny nabízené stany mají odnímatelné jednotlivé boční i čelní stěny a ty mohou být plné nebo opatřeny okny ze speciální transparentní mrazuvzdorné fólie, čímž je možno každý stan dostatečně prosvětlit. Z naší nabídky si vyberete párty stan takových rozměrů, který bude přesně vyhovovat Vaším podmínkám. Při výběru rozměru stanu je potřeba počítat s alespoň 1 m2 pro stojící a 1,3 m2 pro sedící osobu.

Tyto stany je možné používat po celý rok tedy i v zimním období, kdy Vám příjemné klima zajistí jeho vytápění pomocí agregátů.

Naše stany jsou vhodné např. pro:

 • firemní akce
 • svatby
 • různé večírky
 • prezentace
 • domácí oslavy
 • módní přehlídky
 • rauty
 • sportovní akce
 • veletrhy a výstavy
 • volební kampaně
 • dětské dny
 • koncerty a festivaly
 • letecké dny
 • a jiné kulturní a společenské události

Hlavní skupinou námi nabízených služeb jsou pronájem párty stanů a také prodej párty stanů. Zajistíme pro Vás rádi také kompletní párty servis.

Nabízíme párty stany za velmi příznivé ceny!
Pro vytvoření nezávazné poptávky vyplňte, prosím, náš krátký poptávkový formulář.

Pro specifičtější poptávku využijte poptávkový formulář zde.

jméno, příjmení
e-mail: *
telefon:
poptávka: *

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@party-s-production.cz +420 608 255 552
Pro technické informace volejte +420 724 564 121